Oferownik - Marketingowiec

Bez względu na to, co robisz, twoim zadaniem jest opowiedzieć swoją historię. Gary Vaynerchuk

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam cię serdecznie jeśli, potrzebujesz pomocy marketingowca to zapraszam cię do kontaktu telefonicznego 799832556

#1 2018-04-14 16:29:24

oferownik
Administrator
Dołączył: 2018-04-11
Liczba postów: 31
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

14 kwietnia 2018

Dziś mam trochę brak chęci do robienia czego kolwiek, napoiszę może jeden tekst ogłoszenia i to by było na tyle. Trochę siły mnie opóściły ale uważam to za zwyczajny proces życia więc nie tragizuje a pozwalam sobie na chwile słabości może trochę wiecej czytam OFFline, czyli zwyczajne książki. Myślę że wyjdzie mi to na zdrowie.

Jak już tu jesteś to zobacz co ostatnio wydarzyło się w dziale "moje realizacje" http://www.oferownik.mojeforum.net/viewforum.php?id=4 no i koniecznie zostaw jakiś komentarz po sobie [dblpt])
dziękuję

Patrzę jeszcze na pozycje jednego z moich projektów, i ze smutkiem zauważyłem że konkurencja próbuje wyprzedzić mojego klienta. DObrze że pewne kroki podjołem zanim oficjalnie zaczołem współpracować z nim. W obecnej sytuacji chyba żadne działania nie pozwolą wyprzedzić go w wynikach wyszukiwania google. Tym bardziej że ilość informacji kierująca na ten i inne projekty ciągle rośnie, a www.oferownik.pl zyskał już swoją moc siły pozycjonowania w projektach które już wcześniej zakończyłem.

Chcialbym mieć tą wiedzę co mam teraz tak 10 lat temu, to by dopiero było, ale spokojnie mam ją teraz i mogę codziennie wykorzystywać by zyskiwać przewagę nad rynkiem [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Jestem marketingowcem dzięki któremu możesz pojawić się w sieci, Oferownik marketingowy

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-dayztps - thisisnewcountry - parkowa8 - pest - r21