Oferownik - Marketingowiec

Bez względu na to, co robisz, twoim zadaniem jest opowiedzieć swoją historię. Gary Vaynerchuk

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam cię serdecznie jeśli, potrzebujesz pomocy marketingowca to zapraszam cię do kontaktu telefonicznego 799832556

#1 2018-04-14 18:11:43

oferownik
Administrator
Dołączył: 2018-04-11
Liczba postów: 31
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

Renowacja mebli - dla wymagających tel: 609 907 905 Pracownia Vintage

To bardzo interesujące od samego począku bo nowe dla mnie podboje rynku, nieco oddalonego odemnie ale równie ważnego dla jego właściela.

TEraz chciałbym ci przybliżyć kolejny mój projekt dzięki któremu mam możliwość zmienić czyjeś życie.

meble-vintage-home-bialystok-lomza-bajkowe-meble%2B%2528157%2529.jpg

Tak się prosto mówi, ale tym razem mam do czynienia z produktem premium bo zainteresowanych zakupem mebla za kilka tysięcy złotych oczywiście bedzie dużo mniej niż usługami standardowymi, dlatego trzeba tu wykjonać duż więcej pracy by zdobyć zauważalność dla pracowni mebli VINTAGE z Białegostoku.

OCzyswiście standardowo zaczołem działać i rozpisywać pierwszą wutrynę jaką uruchomiłem dla tego projektu.

https://meble-renowacja-bialystok.blogspot.com/

Treści przybywa bardzo powoli, co ostatecznie spowoduje że strona niezbyt szybko się zapozycjonuje ale tak czy inaczej trafimy do odbiorców którzy będą zainteresowani odnowieniem czy odrazu zakupem nowego mebla z pracowni która się specjalizuje sprowadzaniem mebli i naprawą ich struktury.

Zawsze nurtuje mnie to samo pytanie, ile trzeba treści w internecie napisać na temat, np odnawiania starodawnych mebli by było to zauważone, przez wyszukiwarki.

Nie wiem tego ale uważam że maksymalnie dwa miesiące powinny wystarczyć żeby się tego dowiedzieć.
Czy ty masz podobne doświadczenia ?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Jestem marketingowcem dzięki któremu możesz pojawić się w sieci, Oferownik marketingowy

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
official-galaxylife-rpg - zabrze - tzar - rywalkowe-ff - ksywa