Oferownik - Marketingowiec

Bez względu na to, co robisz, twoim zadaniem jest opowiedzieć swoją historię. Gary Vaynerchuk

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witam cię serdecznie jeśli, potrzebujesz pomocy marketingowca to zapraszam cię do kontaktu telefonicznego 799832556

#1 2018-04-12 08:42:32

oferownik
Administrator
Dołączył: 2018-04-11
Liczba postów: 31
Windows 7Chrome 65.0.3325.181

Strona internetowa dla firmy czy to konieczność ?

Na rynku działam już jakiś czas i widziałem różne sytuacje w których właściciele firm bardzo dobrze sobie dawali radę mimo braku wiedzy marketingowej. Zwyczajnie stosowali swoje sprawdzone, proste kroki w nawiązywaniu kontaktów z klientami potrzebującymi konkretnej usługi.

To kolejne kroki rozwoju działalności powodują że ta strona zwiększa sprzedaż, ale nie zawsze odrazu.

Większość ludzi myśli że strona firmowa powinna być na indywidualnej domenie najlepiej z końcówką PL.
Faktem jest że to wygląda dużo lepiej jak firma może się pochwalić indywidualną stroną w domenie PL jednak widziałem przedsiębiorstwa które na swoich samochodach mieli podaną stronę internetową która była w darmowej domenie zaraz obok był adres np w WP.pl co nie budzi mojego zaufania. Nigdy nie wysłałem na taki adres nic ważnego.

Jeśli więc chcesz zaistnieć w internecie to dobrze mieć swoje miejsce, ale nie musisz odrazu wykupować serwera domeny i usług pozycjonerskich, bo najważniejsze na początek jest rozpisać swoją propozycję dla odbiorców, by potem stopniowo rozwijać ofertę i zyskiwać zasięg.

Tak dokładnie zrobiłem w swoim własnym przypadku. Zanim określiłem że mój projekt ma się nazywać www.oferownik.pl pisałem o moich propozycjach w różny sposób, ale zawsze zostawiałem swój kontakt telefoniczny.


To samo rozwijam dzięki rozpisywaniu tego forum. Ponieważ jest duża szansa że zostanie dłuższy czas i natrafią na niego osoby potrzebujące trafienia do swoich klientów to liczę na kontakty do zainteresowanych.

Jeśli więc chcesz zacząć tworzyć swoją widoczność w internecie to konkretne miejsce się bardzo przydaje, ale nie musi to być odrazu własny serwer domena, a zwyczajny bez kosztowy blog na którym zaczniesz tworzyć swoją historię przybliżającą ofertę oraz jej wartość.

Jeśli za jakiś czas zdecydujesz się uruchomić witrynę firmową to bedzie to naturalne rozwinięcie procesu marketingowego.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Jestem marketingowcem dzięki któremu możesz pojawić się w sieci, Oferownik marketingowy

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spinlife - r21 - grzymek - forum-omsi - mta-dayztps